EUGENIUS x BAJERSOKÓŁ team

Paweł Sokół z BAJERSOKÓŁ team zaprojektował niezwykłą lampę dla EUGENIUS! FLIP jest wyjątkowa na wiele sposobów i już dostępna!  Paweł połączył unikalny design z funkcjonalnością. FLIP powstała z myślą o montażu na skośnych powierzchniach, aby zapewnić efektywne doświetlenie ścian z lamp sufitowych. trzy punkty o średnicy 23 mm pozwalają na precyzyjne kierowanie strumieniem światła.  to właśnie charakterystyczny owalny kształt i wysuwane źródło światła wyróżnia ją na tle innych. ma wbudowany zasilacz on/off, mierzy 245 mm długości, 45 mm szerokości i zaledwie 50 mm wysokości.  nie możemy już się doczekać, aż zobaczymy FLIP w waszych realizacjach. 

PUREpro

lampa PUREpro to najnowsze dzieło, które łączy w sobie nie tylko piękny design, ale i wysoką funkcjonalność.  PUREpro to lampa montowana w 100% natynkowo, więc nie wymaga zasilacza. posiada zintegrowane źródło światła LED o mocy 4W i barwie 2700K, 3000K, 4000K. moduł ledowy jest zasilany 230V. niezwykłe wymiary PUREpro czynią ją małą i dyskretną, jednocześnie gwarantując praktyczne oświetlenie w każdym pomieszczeniu. jej kompaktowe wymiary to 60 mm średnicy i 45 mm wysokości.

EUGENIUS jako partner SAW

w piątek 16 czerwca EUGENIUS jako partner, miał przyjemność uczestniczyć w konferencji i Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. wydarzenie połączone było z wystawą prac konkursowych „Wnętrze roku”. dziękujemy za ciepłe przyjęcie – jest to dla nas ogromne wyróżnienie i mamy nadzieje, że to dopiero początek naszej współpracy z SAW.

NOWOŚĆ | lampa EIGHT

Przedstawiamy Wam naszą najnowszą dumę – lampę EIGHT, która już niebawem pojawi się w naszej ofercie. Jej wyjątkowość to przede wszystkim proporcje, które znacznie różnią się od pozostałych opraw. Przy 80 mm średnicy, wysokość lampy ma zaledwie 60 mm, dając aż 700lm światła. Jako producent lamp stawiamy na najwyższą jakość i minimalizm. Stworzyliśmy oprawę o niezwykle cienkiej krawędzi i dajemy możliwość wybrania jej wykończenia od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej.  Nie możemy się doczekać, aż EIGHT pojawi się w Waszych projektach!

lampa BONA

jesteśmy dumni i bardzo nam miło, że możemy być częścią tak wspaniałych projektów. nasza stojąca lampa BONA, powstała we współpracy biurem architektonicznym PL.architekci – projekt estetyczny Bartek Bajon, jest częścią NAJLEPSZEGO DOMU w Polsce. DOM ROZCIĘTY_POZNAŃ autorstwa pracowni PL.architekci otrzymał NAGRODĘ ROKU SARP 2021 -tytuł najlepszego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, w najważniejszym konkursie architektonicznym w Polsce. Całej ekipie PL.architekci jeszcze raz gratulujemy i czekamy na kolejne wyzwania.

Targi, WARSAW HOME & CONTRACT, 27 – 30 października 2021

Z ogromną radością i pasją wracamy do najbardziej przez nas ulubionej formy spotkań z klientami. Będziemy czekać na Was na targach WARSAW HOME, 27-30 października 2021. Gościom, którzy odwiedzą nas po raz pierwszy chcemy przedstawić naszą kolekcję, a stałym klientom obiecujemy nowości. Zapraszamy na nasze stoisko, hala C, C1.118

MOBILNY ZESTAW TARGOWY

Jeszcze nie możemy spotkać się na targach, żeby pokazać Wam nasze nowości, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby targi zawitały do Was. Jeśli chcesz poznać nasze lampy, zobaczyć nowości – zapraszamy do kontaktu – prześlemy do Twojego biura, a później odbierzemy mobilny zestaw targowy. Filmik instruktażowy jak rozłożyć i złożyć nasze mobilne targi:

NOWOŚĆ | FIND micro

Lubimy minimalizm i proste formy, równocześnie cenimy funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązania dlatego stworzyliśmy i z radością prezentujemy Państwu lampy FIND micro_p2 oraz FIND micro_p3, nawiązujące do cieszących się ogromnym zainteresowaniem lamp FIND eye_p1. Cieszymy się z wprowadzenia do oferty nowych podtynkowych lamp, w których średnica oprawy to zaledwie 23 mm. Oferujemy je w dwóch wariantach – z dwoma lub trzema zintegrowanymi źródłami światła LED w układzie liniowym, źródła światła oddalone są od siebie o 35 mm. Jak wszystkie lampy w tej serii, FIND micro subtelnie oświetlą przestrzeń, dając skupione, miękkie światło o strumieniu źródła odpowiednio 712 lm i 1068 lm.…

Targi w Dubaju, Index 2019, 13 – 16 września

EUGENIUS kontynuuje podbój Bliskiego Wschodu.Byliśmy na International Design Fair Oman- Muscat, w lutym 2018, na Dubaj Downtown Design, w listopadzie 2018. Tym razem EUGENIUS pokazał swoje produkty biorąc udziału w dniach 17-19 września 2019 w Targach INDEX Dubai 2019 na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego  się z partnerami biznesowymi pochodzących nie tylko z Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale także krajów sąsiednich – GCC (Rady Współpracy Zatoki Perskiej), Indii, Rosji i Afryki Północnej.

Targi w Dubaju, Downtown Design , 13 – 16 listopada 2018

Tym razem w ramach projektu „Gospodarna Wielkopolska” , wspieranego przez Urząd Marszałkowski Wielkopolski, EUGENIUS brał udział w targach w Dubaju. Kolejny raz pokazaliśmy nasze produkty potencjalnym klientom z poza Europy. Jest nam bardzo miło stwierdzić, że nasze produkty znajdują uznanie w ich oczach.

ROGALE 2018

Ważne i piękne Święto Niepodległości, 11 listopada, zbiega się w EUGENIUS z rogalową akcją. Naszym Wspaniałym Klientom życzymy „Smacznego”!

wybierz region