SERIA ART

seria kwadratowych i prostokątnych opraw o szerokości 90 mm, z minimalistycznym frezem na obudowie. frez powtórzyliśmy w seriach iQ i FUN, dzięki czemu można je łączyć w różnorodne kompozycje. seria zawiera oprawy natynkowe, wbudowane, ścienne, zwieszane oraz do szynoprzewodu. oprawy ART dostępne są zarówno z widocznym, wymiennym źródłem światła jak i zintegrowanym, przesłoniętym mleczną szybą, źródłem światła LED.

 seria ART – jedna obudowa, wiele możliwości!

w serii ART obudowa o tych samych wymiarach może być zarówno lampą wiszącą, jak i natynkową czy ścienną z wnętrzem dobranym do Twoich potrzeb. dzięki szerokiej gamie rozmiarów, wykończenia, typów źródeł światła, czy ich liczbie możemy dopasować lampy do każdej przestrzeni. w serii ART są również dostępne rynny natynkowe i podtynkowe, które zwiększają możliwości tworzenia układów i kompozycji.

podobnie, jak w innych seriach, oprawy serii ART występują w różnych wariantach wysokości i długości

 lampy natynkowe

natynkowe lampy z serii ART są dostępne w trzech wysokościach: BASE 72 mm, MID 100 mm oraz TOP 155 mm. oprawy możemy zaproponować w długości od 90mm do aż 1500mm. lampy malujemy na jeden z pięciu kolorów, wnętrze oprawy poza podstawowymi kolorami może być dodatkowo wykonane w metalach szlachetnych. lampy mogą mieć jedno, dwa wymienne źródła światła, lub zintegrowany moduł led przysłonięty plexą. dodatkowo część wnętrza lampy może być przysłonięta blendą. natynkowe lampy z serii ART idealnie wpasują się w eleganckie wnętrza a dzięki powtarzalnej estetyce mogą być łączone z innymi produktami z serii ART, FUN czy IQ.

 lampy podtynkowe

podtynkowe lampy z serii ART są dostępne w trzech wysokościach: FREE 3mm oraz START 20mm. lampy malujemy na jeden z pięciu kolorów, wnętrze oprawy poza podstawowymi kolorami może być dodatkowo wykonane w metalach szlachetnych. oprawy mogą mieć jedno lub dwa wymienne źródła światła lub zintegrowany moduł led przysłonięty plexą. dodatkowo część wnętrza lampy może być przysłonięta blendą. podtynkowe lampy z serii ART idealnie wpasują się w minimalistyczne i eleganckie wnętrza a dzięki powtarzalnej estetyce mogą być łączone z innymi produktami z serii ART, FUN czy IQ.

 lampy do szynoprzewodu

w serii ART możemy znaleźć także lampy do szynoprzewodów jedno i trójfazowych. oprawy są montowane w szybki sposób za pomocą adapterów, dodatkowo szynoprzewód trójfazowy umożliwia podział opraw na trzy świecące obwody w jednym szynoprzewodzie, dzięki czemu bez inteligentnej instalacji mamy możliwość sterowania osobno trzema obwodami. lampy są dostępne w trzech wysokościach: BASE 72 mm, MID 100 mm oraz TOP 155 mm. lampy do szynoprzewodu oferujemy w długościach od 90mm do aż 1500mm. w ofercie są również dostępne oprawy kierowane, na obrotowym przegubie z uchylną oprawą, która umożliwia precyzyjne sterowanie strumieniem świetlnym. do wyboru mamy także rodzaj elementu świecącego – żarówka lub zintegrowany moduł led przesłonięty plexą. dodatkowo część wnętrza może być przesłonięta blendą. lampy malujemy na jeden z pięciu kolorów, wnętrze oprawy poza podstawowymi kolorami może być dodatkowo wykonane w metalach szlachetnych.

 lampy zwieszane

oprawy zwieszane z serii ART są dostępne w trzech wysokościach: BASE 72 mm, MID 100 mm oraz TOP 155 mm. długość podobnie jak w przypadku pozostałych opraw z serii ART wynosi od 90mm do 1500mm. lampy malujemy na jeden z pięciu kolorów, wnętrze oprawy poza podstawowymi kolorami może być dodatkowo wykonane w metalach szlachetnych. do wyboru mamy także rodzaj elementu świecącego – żarówka lub zintegrowany moduł led przysłonięty plexą. dodatkowo część wnętrza może być przysłonięta blendą. oprawy dostępne są z podsufitką natynkową lub podtynkową oploty standardowo dostępne są w sześciu kolorach, na specjalne życzenie możemy zaoferować inne kolory oplotów.

 systemy rynnowe
serii ART 

natynkowe i podtynkowe rynny z serii ART o szerokości 104mm i wysokości/ głębokości 38mm zostały zaprojektowane do tworzenia zaawansowanych układów liniowych z lampami serii ART. rynny są idealnie dopasowane do szerokości opraw co umożliwia nam tworzenia dowolnych kompozycji. nic nie stoi na przeszkodzie, aby rynna z kinkietami ART zamontowana na ścianie przechodziła w rynnę sufitową a następnie łączyła się z oprawą natynkową z serii ART. niewątpliwą zaletą wpuszczanych rynien jest ich głębokość wpuszczenia (38mm), dzięki której nie musimy ciąć konstrukcji sufitu podwieszanego co znacznie skraca czas montażu.  

film o serii

wybierz region