SERIA EYE

kolekcja okrągłych lamp o średnicy 40 mm, charakteryzująca się minimalizmem. oprawy posiadają zintegrowane źródło światła dające 530 lumenów. seria posiada oprawy podtynkowe, natynkowe, zwieszane oraz do systemów liniowych i szynoprzewodów magnetycznych. do wyboru mamy dwa kąty świecenia, średni 25 stopni oraz szeroki 55 stopni. poza podstawowymi kolorami oprawy EYE możemy zaproponować także w naturalnym mosiądzu.

reflektory EYE

natynkowy EYEUP to reflektor z kierowanym źródłem światła. oprawa o wysokości 200mm i szerokości 40mm, posiada wbudowany zasilacz ON/OFF, dzięki czemu bez problemu możemy zamontować ją w pomieszczeniach, gdzie nie ma sufitu podwieszanego. Prosta forma idealnie zgrywa się z pozostałymi oprawami z serii EYE. 

EYETOP to elegancki reflektor na kierowanym przegubie z podsufitką podtynkową. lampa ma 40mm średnicy i 155mm wysokości „tubki”. poza podstawowymi parametrami mamy także możliwość wyboru wysokości przegubu – niski wychylny o kącie wychyłu +- 26 stopni lub wysoki o kącie wychyłu 90 stopni. EYETOP doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku standardowego oświetlenia a także jako lampa oświetlająca konkretną ekspozycję.

reflektory w serii LINE

liniowe, podtynkowe systemy oświetleniowe z serii LINEin posiadają bogatą ofertę wyboru opraw. w ofercie możemy zaproponować także reflektory EYE z kierowanym źródłem światła o standardowej średnicy 40mm, dostępne w dwóch wysokościach „tubek”, 130mm oraz 155mm. poza podstawowymi parametrami do wyboru mamy także wysokość przegubu – niski wychylny o kącie wychyłu +- 26 stopni lub wysoki o kącie wychyłu 90 stopni.

przesuwne reflektory
w serii MOBI

seria MOBI podobnie jak seria LINEin także oferuje kierowane reflektory EYE o wysokości „tubki” 130mm z cofniętym źródłem światła. lampy są kierowane za pomocą przegubu wysokiego o kącie wychyłu 90 stopni. szynoprzewód umożliwia rozmieszczenie opraw w dowolnym miejscu a przy wykorzystaniu reflektorów EYE mamy możliwość sterowania kierunkiem strumienia świetlnego a także lokalizacją poszczególnych reflektorów, co gwarantuje perfekcyjne oświetlenie wybranej przez nas przestrzeni.

przesuwne reflektory niskonapięciowe

trackEYELOW jest kierowanym reflektorem z adapterem umożliwiającym wpięcie go do szynoprzewodu niskonapięciowego natynkowego lub podtynkowego. oprawa o szerokości 40mm i wysokości „tubki” 130mm w spójny sposób łączy się z innymi lampami z serii EYE. Podobnie jak inne oprawy z serii EYE mamy możliwość wyboru wysokości przegubu – niski oraz wysoki.

wpuszczane bezramkowe lampy w serii FIND

FINDeye to wpuszczana i bezramkowa oprawa, z reflektorem z serii EYE o średnicy 40 mm. dostępna w dwóch głębokościach wpuszczenia: 54 mm – zlicowane źródło światła z sufitem oraz 74 mm – cofnięte źródło światła, dzięki czemu niwelujemy efekt olśnienia. dodatkowo widoczne jest wnętrze oprawy, które może być wykonane w różnych kolorach i materiałach.

zwieszane oprawy EYE

oprawy EYE oferujemy także w wariancie zwieszanym w trzech wysokościach, 155mm, 200mm oraz 300 mm. lampy zwieszane dostępne są z podsufitką natynkową oraz podtynkową. poza standardowymi parametrami mamy do wyboru kolor oraz materiał z jakiego ma być wykonana otulina przewodu co umożliwia perfekcyjne dopasowanie lampy do wnętrza.

kinkiety EYE

kinkiet EYEUP_k3, o prostym i eleganckim kształcie z kierowanym źródłem światła stanowi doskonałe uzupełnienie dla serii EYE. oprawa o średnicy 40 mm i wysokości 200 mm, posiada przegub, dzięki czemu możemy sterować kierunkiem padania światła od 0 do +- 90 stopni. oprawa wymaga zewnętrznego zasilacza umieszczonego poza oprawą.

EYETOP_k2 to kinkiet na podsufitce natynkowej, o średnicy 40mm i wysokości „tubki” 155mm. przegub o wychyle +-90 stopni umożliwia precyzyjne sterowanie kierunkiem strumienia światła. oprawa wymaga zewnętrznego zasilacza umieszczonego poza oprawą.

lampa biurkowa EYE

stojąca, niskonapięciowa lampa z serii EYE z zasilaczem umieszczanym poza oprawą. EYE STAND posiada widoczne źródło światła LED, z możliwością sterowania kierunkiem padania strumienia światła. Oprawa o średnicy 40 mm i wysokości 577 mm jest montowana minimalistycznie na stałe do blatu, lub dostarczana jest z podstawką. dostępna w wielu kolorach wykończenia.

wybierz region