seria MICRO

kolekcja okrągłych lamp o średnicy zaledwie 23 mm, charakteryzująca się minimalistyczną formą. oprawy posiadają zintegrowane źródło światła dające 356 lumenów, dodatkowo do wyboru mamy trzy kąty świecenia: wąski – 14 stopni , średni – 30 stopni i szeroki o kącie 45 stopni.

w serii znajdziemy reflektory kierowane, bezramkowe lampy wpuszczane oraz reflektory do systemów liniowych i szynoprzewodów magnetycznych. lampy micro mogą być ściemniane w systemach DALI i TRIAC.

reflektory na podsufitce podtynkowej

 reflektory z serii micro to supercienkie oprawy na przegubie z podsufitką podtynkową montowane w suficie podwieszanym. lampa ma zaledwie 25mm średnicy i jest dostępna w trzech wysokościach 75mm, 155mm oraz 200mm. dzięki smukłej sylwetce świetnie sprawdzi się zarówno jako oświetlenie podstawowe a także jako lampa oświetlająca konkretną ekspozycję. oprawa wymaga zewnętrznego zasilacza. ze względu na parametry techniczne lampy należy połączyć minimum dwie oprawy MICRO w jednym obwodzie.

reflektory w LINE

podtynkowy oraz natynkowy system oświetleniowy z serii LINE posiada bogatą ofertę wyboru opraw,  
w skład oferty wchodzą reflektory MICRO z kierowanym źródłem światła o szerokości 25mm, dostępne w trzech wysokościach „tubek”: 75mm, 155mm oraz 200mm. przegub o wychyle +- 90 stopni, umożliwia skierowanie oprawy w wybrane miejsce. oprawa wymaga zewnętrznego zasilacza.
ze względu na parametry techniczne lampy należy połączyć minimum dwie oprawy w jednym obwodzie.

przesuwne reflektory w serii MOBI

w serii MOBI podobnie jak w serii LINE możemy zaproponować  kierowane reflektory micro. szynoprzewód umożliwia rozmieszczenie opraw w dowolnym miejscu a przy wykorzystaniu reflektorów MICRO, mamy możliwość sterowania kierunkiem strumienia świetlnego a także lokalizacją poszczególnych reflektorów co gwarantuje perfekcyjne oświetlenie wybranej przez nas przestrzeni. reflektory są dostępne w trzech wysokościach „tubek”: 75mm, 155mm oraz 200mm. kierowanym reflektorem z adapterem umożliwia wpięcie go do szynoprzewodu niskonapięciowego.

wpuszczane bezramkowe lampy w serii FIND

FIND micro to wpuszczana i bezramkowa oprawa z serii MICRO o średnicy 23 mm i głębokości wpuszczenia 45mm. cofnięte źródło światła, niweluje efekt olśnienia, a dodatkowo widoczne jest wnętrze oprawy, które może być wykończone w kolorze czarnym lub białym. Oprawy FIND micro są dostępne jako pojedyncze, podwójne lub potrójne punkty świecące. oprawa wymaga zewnętrznego zasilacza. ze względu na parametry techniczne należy połączyć minimum dwie lampy FINDmicro_p1 w jednym obwodzie.

wybierz region