seria PURE

to różnorodna seria lamp dostępnych w wariancie natynkowym, podtynkowym, zwieszanym, ściennym oraz do szynoprzewodu. lampy serii PURE oparte są na module led 230V, więc nie potrzebują zasilacza. dzięki temu mamy w ofercie modele lamp o wyjątkowo małej wysokości. cechą wspólną lamp z serii PURE jest ich szerokość wynosząca 60mm, (54mm w przypadku circle oraz FILL), modułowość serii umożliwia nam łączenie wielu lamp w dowolne układy

PURE circle

lampy o okrągłym przekroju z serii PURE circle występują w wielu wariantach jako lampy: natynkowe, podtynkowe, zwieszane, ścienne, kierowane i niekierowane. oprawy pure circle są zaprojektowane  w taki sposób, że pasują do rynien natynkowych oraz podtynkowych. W ofercie wyróżniamy trzy podstawowe wysokości : mid-10cm, top-15cm oraz up – o wysokości 20cm.

PURE fill

PURE fill circle to najniższe z okrągłych opraw o wysokości zaledwie 36mm i szerokości 54mm  występuje w dwóch odsłonach, jako oprawa podtynkowa, podtynkowa kierowana a także podobnie jak pure circle –  pasuje do rynien natynkowych oraz podtynkowych.

SYSTEMY RYNNOWE

rynny natynkowe oraz podtynkowe zostały zaprojektowane aby łatwo porządkować przestrzeń sufitu. idealne do montażu lamp circle oraz fill, dają wiele możliwości aranżacji. produkt można zamocować w suficie lub ścianie. rynnę można łączyć w dowolnie długie odcinki nie tylko w linii prostej, ale również pod kątem. dodatkowo szerokość rynny pokrywa się z szerokością innych lamp z serii PURE, jak np. PURESTART. co umożliwia tworzenie niepowtarzalnych układów oświetleniowych. produkt wykonany jest z aluminium pokrytego farbą proszkową.

PURE square 

Lampy PURE square, to eleganckie lampy o prostokątnym przekroju z możliwością montażu w suficie lub ścianie. Występują w dwóch wariantach jako kierowane i niekierowane Pure square jest dostępny w trzech wysokościach: mid-10cm, top-15cm oraz up – o wysokości 20cm.  

PURE TOP square_k1

montowana do ściany oprawa oświetleniowa serii PURE o wymiarach 60x172x60mm. kinkiet o prostym i eleganckim kształcie ze zintegrowanym źródłem światła led. Lampa jest świetnym uzupełnieniem serii „square”, dodatkowo oprawa posiada możliwość sterowania kierunkiem padania strumienia światła. W ofercie posiadamy bogatą ofertę wykończenia, także w metalach szlachetnych.

PURE CUBE

w serii PURE oferujemy również natynkowe lampy PURECUBE z jednym, dwoma lub trzema źródłami światła, w obudowie o wymiarach o szerokości 60 mm i wysokości 40 mm. długość obudowy występuję w trzech podstawowych wymiarach. Liczbę oraz rozmieszczenie źródeł światła możemy zastosować dowolnie, na przykład dłuższa lampa z jedną soczewką LED, a pozostałe miejsce przesłonięte blendą.

PURE DOUBLE_n1 

PUREDOUBLE_n1 jest oprawą natynkową z podwójnym kierowanym źródłem światła. Lampa posadowiona jest na podłużnej eleganckiej podsufitce natynkowej, do wyboru poza parametrami świecenia mamy wysokość oraz wykończenie przegubu a także wykończenie obudowy, ringu czy podsufitki.

PUREFIND 

kinkiety podtynkowe z serii PUREFIND powstały z fuzji dwóch serii, pure oraz find. lampy charakteryzują się czystą formą i minimalizmem, dzięki czemu idealnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i komercyjnych. montaż przebiega dwuetapowo w pierwszej kolejności montujemy elementy podtynkowe a następnie, gdy wszystko jest już gotowe w łatwy i szybki sposób umieszczamy lampę na swoim miejscu. kinkiety purefind występują w dwóch wymiarach mid o wysokości 10cm oraz top – 15cm.

PURE START

Lampa PURESTART – prawdopodobnie najcieńsza natynkowa lampa na świecie. PURESTART jest linią natynkowych, zwieszanych i ściennych lamp o wysokości zaledwie 20 mm, szerokości 60 mm i długości od 230 mm, do praktycznie nieskończoności. Niski profil lampy doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach a dzięki podłączeniu do instalacji 230V, nie musisz martwić się lokalizacją zasilacza.

PURESTART_k1

kinkiet pure topstart_k1 jest kinkietem z rodziny PURESTART i podobnie jak inne oprawy z tej serii cechuje go niezwykle cienka, atrakcyjna obudowa. minimalistyczny kształt a także górne i dolne sektory świecenia sprawiają, że kinkiet jest doskonałym wyborem w przypadku klimatycznego oświetlenia ściennego.

PURE TRACK

w ofercie serii PURE oferujemy także okrągłe lampy do szynoprzewodu, „PURE TRACK” występujące w czterech wysokościach, FILL, MID, TOP oraz UP.  Lampy są montowane do szynoprzewodu za pomocą adapterów, co umożliwia ich szybki montaż oraz dowolne rozmieszczenie na szynoprzewodzie.

KINKIETY PURETOP circle

kinkiety z serii PURETOP circle są świetnym uzupełnieniem dla opraw PURE circle. kinkiet pure top circle_ k1, jest kinkietem niekierowanym o prostym kształcie, który ze względu na prostą formę świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze czy restauracji. PURE top circle_k2 jest kinkietem z kierowanym źródłem światła o cylindrycznym kształcie. obrotowy przegub o wychyle +- 90 stopni zapewnia dużą swobodę użytkowania a jego wykończenie (także w metalach szlachetnych) nadaje mu stylu i elegancji.

PURE STAND

Lampa pure stand jest minimalistyczną lampą stojącą ze zintegrowanym źródłem led. Konstrukcja zapewnia odpowiednią stabilność i wytrzymałość. Lampa będzie doskonałym wyborem dla miłośników czytania, jej precyzyjnie dobrane wymiary sprawią, że powierzchnia jest doświetlona w ergonomiczny sposób.

film o serii

wybierz region