seria LINE

o seriach EUGENIUS

oświetlenie liniowe dostępne w wielu konfiguracjach wykonywanych zgodnie z potrzebą klienta. w serii LINE proponujemy systemy podtynkowe LINEin, lampy natynkowe LINEat oraz lampy natynkowe i zwieszane LINEon. elementy świecące w serii LINE oferujemy ze zintegrowanym źródłem światła LED z mleczną przesłoną lub z widocznymi soczewkami. dostępne są także kierowane reflektory o średnicy 40 mm i wysokości 130 mm. lampy nie są przesuwne, zawierają niskonapięciowe źródło światła LED i wymagają zasilaczy.

lampy i profile oferujemy w dwóch kolorach.

LINEin

wersja podtynkowa profilu liniowego, w którym montuje się lampy o szerokości 34 mm. profil z lampami może być dowolnej długości, przygotowywany indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. lampy wpinane są magnetycznie, podobnie jak blenda, która jest uzupełnieniem schematu między elementami świecącymi. linia świetlna z blendą jest cofnięta 5 mm względem płaszczyzny sufitu.

LINEat

natynkowe oświetlenie liniowe oparte na profilu o wymiarach 35 x 35 mm i długości wskazanej przez klienta. minimalna odległość między elementami świecącymi to
30 cm blendy, w której jest wbudowany zasilacz.

LINEon

liniowe lampy natynkowe, zwieszane i ścienne. profil lampy o wymiarach 35 x 58,5 mm produkujemy o długościach wskazanych przez klienta pomiędzy ustalonymi wymiarami 60 cm – 280 cm. lampy mają wbudowane zasilacze.

KOLORY

kolory EUGENIUS

obudowy, wnętrza i przeguby:

malowane są proszkowo, na jeden z dwóch kolorów:

5-czarny, półmat; 6-biały, półmat

PODSUFITKA

Podsufitki EUGENIUS

dla opraw zwieszanych oferujemy dwa rodzaje podsufitek: natynkowe o średnicy 70 mm i wysokości 20 mm lub podtynkowe, minimalistyczne o średnicy 70 mm. przy sufitach podwieszanych zalecamy montaż podsufitki podtynkowej, dzięki czemu uzyskamy estetyczną, czystą formę sufitu.

oba rodzaje podsufitek występują w takich kolorach, jak oprawy:

1-czarny, mat struktura; 2-ciemny szary; 3-jasny szary;
4-biały, mat struktura; 5-czarny, półmat; 6-biały, półmat;
G-złoty

OPLOTY

oploty EUGENIUS

oferujemy w kolorach analogicznych do kolorów opraw:

ciemny szary, jasny szary, czarny, biały, złoty i transparentny. na specjalne życzenie możemy zaoferować inne kolory.

wybierz region